Data spotkania: 21 października 2004
Miesce: Gmach Elektroniki (ul. Nowowiejska 15/19) - sala 17
Tytuł: Szkolenie z zagadnień Systemu Barteru Wielostronnego - spotkanie 1
Gość: Pan Dariusz Brzozowiec

Czym jest System Barteru Wielostronnego ?

"(...) Zasada działania Barteru Wielostronnego opiera się o istnienie grupy przedsiębiorców zrzeszonych na platformie barterowej, czyli pewnego rodzaju klubie biznesowym, w ramach którego następuje przepływ towarów i usług. (...)"

Już kiedyś na którymś spoktaniu spotkaliśmy się z tym pojęciem... Wtedy Pan Ryszard Porębski wyjaśniał ogólne zasady działania oraz znaczenie barteru. W poprzedni czwartek Pan Dariusz Brzozowiec przybliżył nam bardziej szczegółowo bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest System Barteru Wielostronnego, czyli Platforma Barterowa. Po ogólnym wprowadzeniu i kilkunastu pytaniach studentów na temat korzyści jakie daje Platforma Barterowa, Pan Brzozowiec złożył nam propozycję:
On przeprowadzi dla nas, zupełnie za darmo, cykl szkoleń z zagadnień Barteru Wielostronnego, po czym oceni nasze wiadomości oraz zrozumienie problemu z pomocą testu.
Następnie najlepsi otrzymają możliwość zdobycia praktyki w firmie BCI, a po okresie próbnym, nawet stałej pracy !
Wyraźnie podkreślił jednak, że przeprowadzi ostrą selekcję i do BCI trafią tylko najlepsi i najbardziej zaangażowani.
Co ciekawe tak duże wymagania nie odstraszyły żadnego z uczestników spotkania i po przerwie, którą dostaliśmy na przemyślenie oferty, Pan Dariusz zastał w ławkach cały komplet studentów.
Następne spotkanie już w ten piątek (29.10.04) w sali 107 Wydziału Elektroniki. Czas dowiedzieć się o Barterze czegoś więcej.

opracował: Jarek Żądło - Koło KNPiI Biz-On
Zorganizował: Jarek Żądło