Data spotkania: 7 maja 2004
Miejsce: Gmach Elektroniki (ul. Nowowiejska 15/19) - sala 101
Tytuł: Zaprezentuj siebie - czyli warsztaty autoprezentacji.
Organizator: KNPiI Biz-On wspólnie z Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej
Goście: Kasia i Julia - studentki 5'tego roku SWPS.

W piątkowe popołudnie w sali 101 naszego gmachu zebrało się 10 osób.
Zaczęło się niewinnie - od zapoznania z resztą grupy.
Samo już poznanie przebiegało nietuzinkowo - przy pomocy prostej zabawy błyskawicznie i skutecznie poznaliśmy swoje imiona.

Dalej było nie mniej ciekawie - przy pomocy ok. 5 ćwiczeń budowaliśmy swoją pewność siebie, ćwiczyliśmy walkę ze stresem oraz wspólną komunikację.
W międzyczasie wykonaliśmy ćwiczenie, przydatne każdemu przed rozmową kwalifikacyjną, pozwalające na jeszcze lepsze przygotowanie się do tego stresującego wydarzenia.

No i w końcu, po 2 godzinach teorii przyszła pora na praktykę !.

Dzięki uprzejmości prowadzących mieliśmy okazję sprawdzenia się w na prawdę trudnej sytacji - jaką niewątpliwie jest występ przed kamerą. Tutaj każdy mógł się wykazać nie tylko opanowaniem ale także poczuciem humoru, ponieważ całość była prowadzona w formie zabawy i nie było żadnego przymusu do udziału w ćwiczeniach.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, występy przed kamerą okazały się najlepszą częścią warsztatów i każdy bardzo chętnie wziął w nich udział.
Warsztaty pokazały, że także studenci mogą się wiele nauczyć się poprzez zabawę i to w bardzo przyjemnej atmosferze.
Na koniec chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękoważ Kasi i Juli z SWPS za ich wysiłek włożony w przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów !

Zorganizował i opracował: Jarek Żądło - KNPiI Biz-On.