Data spotkania: 6 maja 2004
Miejsce: Gmach Elektroniki (ul. Nowowiejska 15/19) - sala 170
Tytuł: "Work smarter, work together, work anywhere – GroupWise – narzędzie pracy w grupie"
Gość: Pan Adam Macura - ekspert oprogramowania firmy Novell , CTS (Centrum Technik Sieciowych)

Współczesna potrzeba komunikowania się wymaga narzędzi, które potrafią sprostać wymaganiom, jakie mają wobec takich rozwiązań użytkownicy jak i administratorzy systemów informatycznych wielkich przedsiębiorstw.
Do tych wymagań należą:

W pierwszej części seminarium, pan Adam Macura przedstawił nam szczegółowo narzędzie firmy Novell - GroupWise 6.5, które jak się przekonaliśmy, doskonale spełnia te założenia.
Co więcej, w porównaniu z konkurencją taką jak: Lotus Notes, Microsoft Exchange, czy Groupware, produkt Novella wysuwa się na czoło stawki.

Druga część seminarium była krótkim szkoleniem z obsługi klienta GroupWise’a, jak również pan Adam zaprezentował nam możliwości administracji systemem:

Uczestnicy seminarium-szkolenia Novell otrzymali materiały szkoleniowe z produktu GroupWise, jak również CD-ROM’y GroupWise Trial, by mogli dogłębnie zapoznać się z możliwościami rozwiązania firmy Novell w domowym zaciszu.

Istnieje możliwość szkolenia interaktywnego z GroupWise’a. Biz-On ma w planach instalację systemu w jednej z pracowni i zorganizowanie szkolenia, a wszystko po to byście mogli być bardziej atrakcyjnymi pracownikami, mającymi doświadczenie z produktem GroupWise Novell. Bardzo prosimy o zgłaszanie swoich chęci udziału w szkoleniu: pod ten adres.

Opracował: Marcin Minda - KNPiI Biz-On.